Szkolenie techniczne

FormatZdalnie

Szkolenie na żywo w każdym miejscu na świecie

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie zdalne przeprowadzane jest na żywo za pomocą dedykowanego oprogramowania uruchamianego w przeglądarce (Chrome, Firefox, Safari, Edge, Yandex lub Opera), więc nie ma potrzeby instalacji dodatkowych narzędzi na urządzeniu użytkownika. Do szkolenia można dołączyć również na urządzeniach mobilnych przy pomocy dedykowanych aplikacji dla systemów Android lub iOS.

Szkolenie rozłożone jest na trzy spotkania trwające ok. 2.5h każde, podczas których prowadzący zapoznaje uczestników z wybranymi zagadnieniami branży IT. W trakcie szkolenia uczestnicy mogą na bieżąco zadawać pytania prowadzącemu. Po omówieniu wszystkich materiałów przeprowadzana jest krótka sesja podsumowująca, na której uczestnicy wraz z prowadzącym omawiają profile idealnych kandydatów oraz poznają przykładowe pytania, których można użyć w celu weryfikacji wiedzy technicznej kandydata.

Podział lekcji

Pełne szkolenie zdalne trwa najczęściej trzy dni. Podczas każdego dnia uczestnicy biorą udział w 2.5h zdalnej sesji szkoleniowej. Bazując na feedbacku dotychczasowych kursantów, ten sposób podziału zajęć cieszy się największą popularnością, ponieważ pozwala przyjąć odpowiednią ilość wiedzy i nie jest zbyt męczący dla uczestników.

Istnieje również możliwość rozłożenia szkolenia na dwa dni. W takim przypadku każdego dnia spotykamy się na ok. 3.5 - 4h. Zdecydowanie jednak polecamy wersję trzydniową.

Szkolenia otwarte zawsze podzielone są na trzy spotkania po 2.5h każde.

Dodatkowe benefity

Materiały dodatkowe

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz materiały dodatkowe w postaci plików PDF. Pliki te zawierają wszystkie slajdy zaprezentowane podczas szkolenia zdalnego, a także dodatkowy plik w postaci zwięzłych notatek (cheatsheet), dzięki czemu będziesz mógł szybko odświeżyć sobie wiedzę zdobytą podczas szkolenia.

Pytania rekrutacyjne

Podczas omawiania poszczególnych ról i stanowisk w branży IT zostaną zaprezentowane również przykładowe pytania rekrutacyjne, za pomocą których będziesz w stanie dokonać pierwszej, wstępnej weryfikacji wiedzy technicznej kandydata.

Społeczność

[Już wkrótce ⌛] Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują zaproszenie do naszej zamkniętej społeczności, w której to mogą zadawać dodatkowe pytania, gdyby takowe pojawiły się w trakcie nauki bądź już na etapie prowadzonej rekrutacji. Obecnie wybieramy i testujemy różne aplikacje i platformy, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Cykliczne webinary

[Już wkrótce ⌛] Wszyscy absolwenci szkoleń będą zaproszeni do uczestniczenia w cyklicznych spotkaniach/webinarach, na których będą mogli wrócić do wybranych zagadnień technicznych i przedyskutować je ponownie z prowadzącym szkolenie.

Pełna prywatność

Możesz zachować anonimowość

Kursanci w trakcie szkolenia zachowują pełną anonimowość i nie widzą żadnych informacji na temat pozostałych osób. Co więcej, każdy uczestnik widzi tylko obraz z kamery prowadzącego szkolenie i nie widzi obrazu z kamerek pozostałych kursantów. Oczywiście ten sam efekt można osiągnąć, wyłączając wszystkie kamery, jednak polecamy uczestniczenie w szkoleniu z włączoną kamerą, dzięki czemu jesteśmy bardziej skupieni i utrzymując kontakt wzrokowy, mamy okazję poczuć się jak na szkoleniu twarzą w twarz.

Graficzna prezentacja braku podgłądu uczestników szkolenia

Cennik

Format
Zdalny
Cena za osobę
790PLN
netto
971.70 PLN brutto

Minimalna liczba uczestników

Szkolenia zdalne przeprowadzamy dla grup składających się z minimum pięciu uczestników.

W przypadku licznej grupy istnieje możliwość negocjacji ceny szkolenia 😉 W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu. Na pewno wypracujemy jakiś kompromis.

Zarezerwuj szkolenie

Szkolenia otwarte

Dostępne terminy

Niestety, aktualnie nie posiadamy wolnych terminów dla szkoleń zdalnych, na które mogą zapisywać się pojedynczy rekruterzy.

Najbliższe szkolenie zdalne z otwartymi zapisami planowane jest na początku grudnia 2023. Więcej szczegółów już niedługo ⌛

Sprawdź również to szkolenie w formacie online lub stacjonarnym