Szkolenie techniczne

FormatOnline

Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie w formie online jest dostępne na naszej specjalnej platformie szkoleniowej. Na platformie tej dostępne są lekcje wideo, materiały tekstowe oraz pliki PDF. Po zakupie kursu otrzymujesz nieograniczony dostęp do całej tej zawartości. Lekcje wideo stanowią zdecydowaną większość materiału, jednak to jednak nie wszystko, co czeka na Ciebie w ramach szkolenia. W kolejnych sekcjach tej strony znajdziesz informacje zarówno na temat zawartości kursu, jak i przygotowanych dla Ciebie dodatkowych benefitów.

Dostęp do kursu

Przykładowe lekcje

Przejdź do kursu i zobacz kilka darmowych lekcji

Darmowe lekcje

W cenie kursu

Sprawdź, co jeszcze otrzymasz w ramach kursu

Notatki / Ściągi PDF

Do każdego modułu dostępnego na platformie, dołączone są dodatkowe pliki PDF. Pliki te przygotowane są w taki sposób, aby były dla Ciebie gotowymi notatkami (cheatsheet), dzięki czemu będziesz mógł/mogła szybko odświeżyć sobie wiedzę zdobytą podczas szkolenia. Pliki te możesz sobie również wydrukować i notować na nich podczas przechodzenia przez kolejne lekcje wideo.

Pytania rekrutacyjne

Podczas omawiania poszczególnych ról i stanowisk w branży IT zostaną zaprezentowane również przykładowe pytania rekrutacyjne. Pytania te są przygotowane w taki sposób, abyś za ich pomocą był/była w stanie dokonać pierwszej, wstępnej weryfikacji wiedzy technicznej kandydata, bez wchodzenia w skomplikowane szczegóły.

Społeczność

[Już wkrótce ⌛] Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują zaproszenie do naszej zamkniętej społeczności, w której to mogą zadawać dodatkowe pytania, gdyby takowe pojawiły się w trakcie nauki bądź już na etapie prowadzonej rekrutacji. Obecnie wybieramy i testujemy różne aplikacje i platformy, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Spotkania na żywo

Konwersacje prowadzone w ramach społeczności na pewno pozwolą nam nieco lepiej się poznać, jednak żadna z tych form komunikacji nie zastąpi nam prawdziwego spotkania twarzą w twarz. Wraz z rozwojem społeczności planowane są również spotkania na żywo w formie meetupów, odbywających się w różnych miastach Polski.

Regularne aktualizacje

IT jest branżą wyjątkowo dynamiczną. Materiały i lekcje stworzone dzisiaj, już za pół roku mogą być nieaktualne, bądź w danej gałęzi IT pojawią się nowe, lepsze rozwiązania. Dlatego też kurs ten jest cały czas aktualizowany i uzupełniany o nowe narzędzia i technologie pojawiające się na rynku. Dzięki temu będziesz cały czas na bieżąco ze wszystkimi tematami dotyczącymi szeroko pojętej branży IT.

🔴PROMO – Baza pytań

Do końca września 2023 r. do każdego dostępu online dokładamy gratis dożywotni dostęp do naszej dodatkowej bazy pytań rekrutacyjnych, dzięki której już na wstępnym etapie rekrutacji będziesz w stanie samodzielnie wstępnie ocenić poziom wiedzy i doświadczenia kandydata. Więcej informacji na temat naszej bazy pytań do znalezienia tutaj.

🔴 NOWOŚĆ

Szkolenie online dla zespołu

Szkolenie online przeznaczone jest dla jednej osoby. Większość rekruterów pracuje jednak w przynajmniej kilkuosobowych zespołach. Nie wszyscy też lubią naukę w pojedynkę. Dlatego też przygotowujemy specjalną ofertę dla zespołów.

Szkolenie zespołowe online będzie rozszerzone o dodatkowe materiały, zadania, tematy do dyskusji, quizy itp., dzięki którym zespół będzie mógł przejść przez szkolenie wspólnie, mając namiastkę szkolenia stacjonarnego. Da to możliwość dyskusji, lepszej nauki oraz integracji całego zespołu.

Więcej informacji już wkrótce, a jeżeli chcesz być na bieżąco, to zostaw nam swój email, a my damy Ci znać, gdy szkolenie będzie gotowe. Oczywiście z odpowiednim rabatem 😉

Cennik

Format
Online
Cena za osobę
690PLN
netto
848.70 PLN brutto

Aktualna cena

Ilość materiałów na platformie jest regularnie powiększana i co za tym idzie, regularnie wzrasta również cena dostępu do kursu. Warto pamiętać, że zakup kursu w obecnej cenie daje dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji i nowych materiałów.

Dostęp do kursu

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Na jak długo przyznawany jest dostęp do szkolenia?

Dostęp do wszystkich materiałów dostępnych w ramach szkolenia technicznego dla rekruterów IT przyznawany jest na stałe. Nie ma tutaj ograniczeń czasowych. Możesz zacząć przerabiać kurs w dowolnym momencie i wracać do niego, kiedy chcesz.

Na jak długo przyznawany jest dostęp do bazy pytań rekrutacyjnych?

W ramach obecnie trwającej promocji dostęp do bazy pytań rekrutacyjnych podobnie jak dostęp do szkolenia przyznawany jest na stałe.

Kiedy otrzymam dostęp do całego kursu?

W większości przypadków natychmiast po dokonaniu płatności online dostaniesz automatycznie mailem dane logowania z dostępem do całego kursu. W przypadku płatności tradycyjnym przelewem bankowym dostęp zostanie przydzielony po zaksięgowaniu wpłaty w banku.

Po zakupie okazało się, że nie jest to kurs, na jaki liczyłem. Czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Oczywiście, że tak. Masz na to 14 dni od daty zakupu. Zwracamy 100% środków bez żadnych trików czy haczyków.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak. Dane do faktury można podać podczas składania zamówienia. FV zostanie wystawiona i wysłana mailowo w ciągu 24h od zakupu.<br>Istnieje również możliwość wystawienia FV przed zakupem. Wtedy za kurs można zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym i dostęp zostanie przydzielony po zaksięgowaniu wpłaty.

Gdzie i jak mogę zapłacić za szkolenie?

Szkolenie można opłacić kartą kredytową, BLIK-iem, szybkim przelewem online bądź za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. W przypadku chęci dokonania przelewu tradycyjnego prosimy o wcześniejszy kontakt. Obecnie nie ma możliwości płatności za pomocą PayPal.

Czy dostanę fakturę na firmę zagraniczną?

Niestety obecnie nie ma takiej możliwości.

Czy ten kurs mi się przyda, jeżeli uczestniczyłem już w tym szkoleniu w formacie stacjonarnym lub zdalnym?

Szkolenie online obecnie składa się niemal w całości z tych samych materiałów, które były omawiane dotychczas na szkoleniach stacjonarnych i zdalnych. Jeżeli jeszcze dość dobrze pamiętasz omawiane wtedy tematy, to nie musisz kupować dostępu do kursu online.<br>Druga edycja szkolenia będzie zawierała już nowe, nieporuszane do tej pory tematy.

Ile czasu potrzeba na przejście przez cały kurs?

Wszystkie lekcje wideo trwają łącznie ok. 7h. Nie ma w nich zabierających czas wstępów, podsumowań czy zbędnych gdybań. Tylko i wyłącznie konkretna wiedza.<br>Poza samymi lekcjami w treści kursu znajdują się również odnośniki do dodatkowych zewnętrznych materiałów oraz przykładowe pytania rekrutacyjne. <br>Zakładając, że poświęcisz na kurs ok. 2-3h dziennie, będziesz prowadził/prowadziła małe notatki i od czasu do czasu zajrzysz do przygotowanych dla Ciebie zewnętrznych materiałów, to przy dobrych wiatrach przerobienie całego materiału powinno zająć Ci około jednego tygodnia. Na start 🙂. Tematy są dość trudne, więc na pewno do niektórych lekcji będziesz wielokrotnie wracał/wracała.

Czy przerabiając kurs, mogę liczyć na wsparcie autora?

Oczywiście! Docelowo autor kursu oraz wszyscy kursanci będą mieli dostęp do naszej wspólnej platformy społecznościowej. Tam wspólnie będziemy mogli pomagać sobie w kwestiach technicznych, związanych z CV kandydata bądź wymaganiami oferty. Do tego czasu (cały czas trwają testy przed wyborem odpowiedniej platformy) mamy do dyspozycji kontakt mailowy bądź za pomocą mediów społecznościowych (np. LinkedIn).

Jestem osobą kompletnie nietechniczną. Czy dam sobie radę?

Oczywiście, że tak. Wszystkie materiały były tworzone i nagrywane w taki sposób, aby były przyjazne i łatwe do zrozumienia również przez osoby nietechniczne.

Rekrutuję w IT już od dłuższego czasu. Czy ten kurs mi w czymś pomoże?

To oczywiście zależy od Twojego poziomu wiedzy. Jeżeli czujesz się mocny/mocna w tematach związanych z branżą IT, swobodnie rozmawiasz z kandydatami o technicznych aspektach oferty i nie masz problemu ze zrozumieniem CV kandydatów, wtedy prawdopodobnie ten kurs nie wniesie dużo wartości do Twojej pracy. <br>Aczkolwiek feedback po szkoleniach zdalnych i stacjonarnych pochodzący od doświadczonych rekruterów najczęściej wspominał o tym, że szkolenie to pomaga w skutecznym „poukładaniu sobie w głowie” wiedzy do tej pory zdobywanej wyrywkowo.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Obecnie nie ma takiej możliwości

Kiedy odbędzie się kolejna edycja kursu?

Wstępnie, kolejna edycja kursu zaplanowana jest na lipiec 2023 r.

Czy cena kursu będzie się zmieniała?

Obecna cena jest ważna tylko dla aktualnego naboru. Ceny kolejnych edycji będą już wyższe.

Czy będę mógł/mogła korzystać z materiałów na urządzeniu mobilnym?

Tak, z naszej platformy szkoleniowej można korzystać w przeglądarce na urządzeniu mobilnym (smartfon/tablet). W perspektywie kilku najbliższych miesięcy planowane jest również uruchomienie aplikacji mobilnej dla iOS oraz Android.

Czy uzyskam certyfikat za ukończenie kursu?

Tak, jeżeli będziesz zainteresowany/zainteresowana certyfikatem za ukończenie szkolenia, możemy takowy dla Ciebie wystawić. Wystarczy skontaktować się z nami po przerobieniu wszystkich materiałów.

Chcę kupić kilka dostępów dla mojego zespołu. Jak najlepiej to zrobić?

W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego

Mam dodatkowe pytania odnośnie do kursu. Gdzie mogę je zadać?

Wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego bądź wysłać maila na adres kontakt🐵rekrutend.pl