Szkolenie techniczne

FormatStacjonarnie

Kurs prowadzony na żywo w sali szkoleniowej

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie stacjonarne przeprowadzane jest w większości przypadków w Warszawie w okolicach stacji metra „Rondo Daszyńskiego”. W trakcie szkolenia uczestnicy mają do dyspozycji specjalnie przygotowany notes z częścią slajdów, w którym bardzo wygodnie mogą prowadzić notatki. Uczestnicy mają również zapewnioną wodę, kawę, herbatę oraz drobne przekąski. Podczas przerwy lunchowej można udać się do restauracji znajdującej się na parterze budynku, bądź wygodnie skorzystać z przestrzeni ogólnodostępnej, aby przygotować / podgrzać swój własny posiłek.

Szkolenie trwa 8 godzin (zazwyczaj 8:00 – 16:00). Podczas spotkania prowadzący zapoznaje uczestników z wybranymi zagadnieniami branży IT. W trakcie szkolenia uczestnicy mogą na bieżąco zadawać pytania prowadzącemu. Po omówieniu wszystkich materiałów przeprowadzana jest krótka sesja podsumowująca, na której uczestnicy wraz z prowadzącym omawiają profile idealnych kandydatów oraz poznają przykładowe pytania, których można użyć w celu weryfikacji wiedzy technicznej kandydata.

Miejsce szkolenia

Zobacz, jak wygląda nasza przestrzeń szkoleniowa (Warszawa)

Dodatkowe benefity

Materiały dodatkowe

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz materiały dodatkowe w postaci plików PDF. Pliki te zawierają wszystkie slajdy zaprezentowane podczas szkolenia zdalnego, a także dodatkowy plik w postaci zwięzłych notatek (cheatsheet), dzięki czemu będziesz mógł szybko odświeżyć sobie wiedzę zdobytą podczas szkolenia.

Pytania rekrutacyjne

Podczas omawiania poszczególnych ról i stanowisk w branży IT zostaną zaprezentowane również przykładowe pytania rekrutacyjne, za pomocą których będziesz w stanie dokonać pierwszej, wstępnej weryfikacji wiedzy technicznej kandydata.

Społeczność

[Już wkrótce ⌛] Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują zaproszenie do naszej zamkniętej społeczności, w której to mogą zadawać dodatkowe pytania, gdyby takowe pojawiły się w trakcie nauki bądź już na etapie prowadzonej rekrutacji. Obecnie wybieramy i testujemy różne aplikacje i platformy, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Cykliczne webinary

[Już wkrótce ⌛] Wszyscy absolwenci szkoleń będą zaproszeni do uczestniczenia w cyklicznych spotkaniach/webinarach, na których będą mogli wrócić do wybranych zagadnień technicznych i przedyskutować je ponownie z prowadzącym szkolenie.

Cennik

Format
Stacjonarny
Cena za osobę
990PLN
netto
1217.70 PLN brutto

Lokalizacja

Cena dotyczy szkolenie w Warszawie dla minimum pięciu osób – zarówno w naszej lokalizacji, jak i w Twoim biurze.

Jeżeli chcesz, abyśmy przeprowadzili dla Twojego zespołu szkolenie w innym miejscu w Polsce, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Chętnie przyjedziemy 🚗

Zarezerwuj szkolenie

Szkolenia otwarte

Dostępne terminy

Niestety, aktualnie nie posiadamy wolnych terminów dla szkoleń zdalnych, na które mogą zapisywać się pojedynczy rekruterzy.

Najbliższe szkolenie zdalne z otwartymi zapisami planowane jest na początku grudnia 2023. Więcej szczegółów już niedługo ⌛

Sprawdź również to szkolenie w formacie online lub zdalnym.